Soutěž o tablo
ZDARMA

foto a video studio

Akce pro poukaz na ateliérní focení Frýdek-Místek

25.11.2015

Chcete dát originální nesmrtelný vánoční dárek Vaší rodině nebo přátelům pod stromeček?

Nabízíme zvýhodněný dárkový poukaz pro ateliérní focení. Tyto fotografie zachytí navždy stávající podobu Vaší rodiny. Focení může proběhnout v interiéru našeho fotoateliéru ve Frýdku nebo i exteriéru.


Při zakoupení dárkového FOTO poukazu na ateliérní focení v délce 2 hodiny a více, nabízíme akci s názvem "pondělní cena!".
To znamená, když budete vybírat termín focení, cena bude dle tarifu pondělí, i kdyby jste chtěli focení objednat v jakýkoliv den v týdnu (pro přesnější pochopení viz. odkaz ceník).
Platnost poukazu je do 1.12.2016. V případě, že nakonec by focení neproběhlo, lze tento poukaz ještě do konce roku 2016 směnit za jakékoliv zboží, které nabízí skladem náš fotoateliér ve Frýdku-Místku (v bývalém kulturaku VP Frýdek).
Cena akčního zvýhodněného poukazu činí: Cena pondělního (středečního) focení je 350,-Kč x 2 hod = 700,-Kč (cca 200 ks originálních fotografií - podrobnosti viz. ceník).

Klidný adventní čas a hezké prožití času vánočního v rodinném kruhu

Vám přeje fotoateliér Frýdek-Místek

Studio KamarádZprávy

Akce pro focení na průkazy

01.01.2017
Náš ateliér i v roce 2017 nabízí nejen pro Frýdek-Místek akční slevu pro důchodce a studenty. Akční cena je 119,- Kč za 6 ks foto na…

Akce pro poukaz na ateliérní focení Frýdek-Místek

25.11.2015
Chcete dát originální nesmrtelný vánoční dárek Vaší rodině nebo přátelům pod stromeček? Nabízíme zvýhodněn…

Zdarma každá 5. hodina

24.09.2014
Do odvolání jsme zavedli pro zájemce o převod videa z VHS na DVD akční slevu. Tato sleva má podobu, že každá 5. hodina stahovaná z VHS bude klientovi…

Potřebujete nafotit tablo? Přijďte k nám. Máme pro Vás připraveno několik témat, vstřícný přístup i příznivé ceny.

Foto a video služby Frýdek Místek