Soutěž o tablo
ZDARMA

foto a video studio

Akce pro poukaz na ateliérní focení Frýdek-Místek

25.11.2015

Chcete dát originální nesmrtelný vánoční dárek Vaší rodině nebo přátelům pod stromeček?

Nabízíme zvýhodněný dárkový poukaz pro ateliérní focení. Tyto fotografie zachytí navždy stávající podobu Vaší rodiny. Focení může proběhnout v interiéru našeho fotoateliéru ve Frýdku nebo i exteriéru.


Při zakoupení dárkového FOTO poukazu na ateliérní focení v délce 2 hodiny a více, nabízíme akci s názvem "pondělní cena!".
To znamená, když budete vybírat termín focení, cena bude dle tarifu pondělí, i kdyby jste chtěli focení objednat v jakýkoliv den v týdnu (pro přesnější pochopení viz. odkaz ceník).
Platnost poukazu je do 1.12.2016. V případě, že nakonec by focení neproběhlo, lze tento poukaz ještě do konce roku 2016 směnit za jakékoliv zboží, které nabízí skladem náš fotoateliér ve Frýdku-Místku (v bývalém kulturaku VP Frýdek).
Cena akčního zvýhodněného poukazu činí: Cena pondělního (středečního) focení je 350,-Kč x 2 hod = 700,-Kč (cca 200 ks originálních fotografií - podrobnosti viz. ceník).

Klidný adventní čas a hezké prožití času vánočního v rodinném kruhu

Vám přeje fotoateliér Frýdek-Místek

Studio KamarádZprávy

Pro výherce poukazů

01.02.2018
Gratulujeme všem výhercům poukazu! Podmínky hledejte v ceníku pro ateliérní foto, kde je uvedená cena ponížena o Vaší slevu pro…

Akce na dokladovky

01.01.2018
Lukrativní akce na dokladové fotografie stále zatím trvá! Podrobnosti viz ceník.

Akce pro focení na průkazy

01.01.2017
Náš ateliér i v roce 2017 nabízí nejen pro Frýdek-Místek akční slevu pro důchodce a studenty. Akční cena je 149,- Kč za 6 ks foto na…

Potřebujete nafotit tablo? Přijďte k nám. Máme pro Vás připraveno několik témat, vstřícný přístup i příznivé ceny.

Foto a video služby Frýdek Místek